Anne Velt

Kesklinna Vaba Aja Keskuse juhataja
anne.velt@tallinnlv.ee

anne.velt@hopnerimaja.eu
6 417 275 / 53303880

 

Nele Talussaar

Kesklinna Vaba Aja Keskuse juhiabi (Katariina kiriku broneeringud)

nele@hopnerimaja.eu
6 410 022

 

 

Katrin Valkna

Projektijuht
katrin.valkna@hopnerimaja.eu
6 410 022

Annely Pantalon

Projektijuht (ruumide üürimine, üritused)
info@hopnerimaja.eu
6 455 321 / 59 186 229

Roman Ljagu

Projektijuht (venekeelsed loengud ja üritused)
Roman.Ljagu@hopnerimaja.eu
561 56 522

Salme Kikas-Toom

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Administraator (VLP)
salme.kikas-toom@hopnerimaja.eu
6455 321
Hopneri Maja juhindub isikuandmete töötlemisel Tallinna linna andmekaitse tingimustest, millega saab tutvuda siin 
Hopneri Maja andmekaitse kontaktisik on juhiabi- administraator ja temaga saab ühendust võtta e-posti teel nele.talussaar@hopnerimaja.eu


Hopneri Maja logod

 

 

 

Otsid kontakti?

Kontakt



 


Sündmuste kalender

> Juuli 2021 >
E T K N R L P
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311