Möödunud: Muinasjutulised jõulud vanalinnas ELAVAD AKNAD Viru tänaval

2.12.2023 kell 16:00

 

Esimese advendi eel ärkavad ellu poodide või kohvikute aknad päris linna südames Viru tänaval ning pakuvad jõulukuu nädalavahetustel Vanalinnas jalutajatele meeliköitvaid kontserte muusika ning tantsuga.
Kell 16.00 muutuvad vaateaknad kontsertlavaks, mõni suuremaks, mõni väiksemaks. Iga lava lööb särama 15 minutiks, et pakkuda möödujatele südant soojendav muusikaline/ tantsuline elamus. Aknalavasid süttib järjest nii palju, et soojalt riietatud jalutaja saab Viru tänaval peatuda ning kontserti kuulata pea kahe tunni jagu. Kontsertprogrammi paneb kokku Siim Aimla, lavale astuvad noored muusikud MUBAST, tantsulised etteasted sünnivad koostöös Eesti Tantsuagentuuriga juhendaja Julia Koneva käe all

Säravaks tähteks on Kalle Sepp 

Muinasjutulises jõulueelses Vanalinnas kõlab nii klassikalist muusikat kui jazz- ning popmuusikat, saab näha nii klassikalist kui kaasaegset tantsu. 

Täname:

Kauplust Lindex, Galeriid Victoria Olt, Restorani CRU, Baari Sessel, Kohvikut Rukis ja Janika Mägi- Klimenkovat, kes loovutasid oma aknad  "kontsertlavadeks"


KATEGOORIAD: Kontserdid